Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Itthoni és sulis hajviselet?

Itthoni és sulis hajviselet?

Figyelt kérdés
Ti pl milyen hajat csináltok sulira magatoknak avagy otthonra????Vagy családi ebédre?
2011. szept. 16. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Suliba kiengedve hordom,néha kivasalom vagy begöndörítem, de nem sűrűn, mert káros a hajnak.

Itthonra,meg családi ebédre? xD Micsoda? Hát,nem csinálok semmi extrát, általában felkötözöm.

2011. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

[link]


Ez mindenhova jó.

2011. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
-.- elsőnek köszi:)
2011. szept. 16. 19:14
 4/7 anonim ***** válasza:

::D:DDDDDDDDDD:D::D:D:D:D:D::DD:DDD

2. válaszoló:DDDDDDDD

FELDOBTAD A NAPOM.


na. szóval.

én a suliba általában leengedve hordom, mivel nagyon hosszú és annyira szeretem ha fújja a szél stb...

itthon pedig KONTY 4ever♥

2011. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Suliba vagy leengedve hordom, vagy pedig nagy kócos kontyot csinálok a fejem tetejére.

Otthon általában csak felgumizom egy lazább balerinakontyba, a családi ebédre nálunk nem szokás különösebben kicsípni magunkat, vagyis én nem szoktam, anyukám igen, de senki más nem. Sima vasárnapi ebédre van, hogy még köntösben ülök az asztalhoz, szülinapra vagy jelesebb eseményre is max felöltözöm, de sminket és frizurát nem szoktam csinálni...

2011. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én copfot csinálok (fonva, vagy csak gumizva) bal oldalra, hogy lelógjon a vállamon keresztül, vagy kontyot csinálok, kendőt kötök bele, és hagyom lógni, kalapot teszek rá satöbbi. :D
2011. szept. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. szept. 20. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!