Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek káros, ha 2...

Szerintetek káros, ha 2 naponta mosok hajat?

Figyelt kérdés
2 napig szép, 3. nap reggelre meg bezsírosodik, utálok hozzáérni.
2011. júl. 29. 06:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne káros? ha meg kell mosni akkor meg kell mosni. így nyáron nekemis 2 naponta kellett már, de találtam egy rohadtjo szárazsampont (lol), ezzel 4 napot bír.
2011. júl. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hát mittudomén, felborul a fejem bőrének egyensúlya, kihullik a haj, szálkás lesz, nagyon száraz lesz és kezelhetetlen.
2011. júl. 29. 06:52
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
én is 2 naponta mosom és semmi baja.
2011. júl. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
dehogykáros.! énis kétnaponta mosok:D
2011. júl. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem samponozod a végét csak a fejed, nem dörzsölöd, hígítod a sampont, nem kefézed vizesen, nem fésülöd durván, nem szárítod meg, akkor nem olyan káros. Én is 2 naponta mosok és betartom ezeket, egészséges a hajam.
2011. júl. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%
énis kétnaponta mosok már évek óta. de emlékszem, hogy kiskoromban elég volt négy-öt naponta, pedig nem mászkáltam zsíros hajjal napokig :) így vannak megcsinálva mostanság a samponok, hogy jobban fogyjon és hamarabb meg kelljen venned a következőt.
2011. júl. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%
Minél sűrűbben mosod,annál hamarabb lesz zsíros,korpás a fejbőröd. A sok sampon,hajápoló stb. vegyszer,ami szintén árt a fejbőrödnek. Az ideális az,ha csak hetente-kéthetente mosok hajat.
2011. júl. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
keress amugy olyan sampont amiben nincs SLS (sodium laureth sulfate) mert az tényleg nem a legjobb, de másmilyennel szerintem nyugodtan moshatod, én nem vettem észre, hogy a gyakoribb mosástól rosszabb lenne, szerintem inkább időjárás meg hormonfüggő a dolog, meg mindenki más, nem mindenkinek birja a haja 1 hétig.
2011. júl. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
a hajad nem ettől fog kihullani, hanem stressztől, betegségtől, max festéstől :D ha száraz akkor meg ápolni kell de tulsok terméket se kell használni mert attól csak jobban "koszos" lesz :)
2011. júl. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%
én is ebben a cipőben járok de 3 napja elkezdtem az almaecetes csalángyökeres tinkurával kezelni a fejbőrömet és bevált
2011. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!