Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A deszkás csajoknak a vasalt...

Skate girl kérdése:

A deszkás csajoknak a vasalt haj, megy a stílusukhoz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 09:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A tömegkedéshez bármi megy...
2011. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Itt normális válaszokat szeretnék kapni, nem ilyen értetlenkedéseket. ilyeneket könnyű írni, de ha meghaladja a képességedet, akkor ezzel nem tudok mit csinálni.
2011. júl. 29. 10:55
 3/17 A kérdező kommentje:
Az értelmesebbik réteghez szól a mondanivalóm: könyörgök segítsetek, mert nagyon fontos. amúgy is deszkás vagyok, de akkor már a a stílusom is legyen olyan... nem?
2011. júl. 29. 10:58
 4/17 anonim ***** válasza:
Én értetlenkedek? Te nem tudod, hogy mi megy a "stílusodhoz"...
2011. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha te tudnád, akkor segítenél benne... de gondolom te is vagy egy szerencsétlen kölyök...
2011. júl. 29. 11:00
 6/17 anonim ***** válasza:
Én legalább tudom, hogy a stílusom milyen. Amúgy csak úgy kezellek, mint ahogy te, meg a többi gyökér tömegcikk megérdemli...
2011. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Biztos valami rockeres stílusod lehet, vagy valami igénytelenebb, gondolom én. a mai világban haladni kell a korral, nem megállni. a rockeres stílussal kell a leginkább foglalkozni, mivel azok néznek ki a leg igénytelenebbül. már bocsi ha nem vagy az... át kéne csusszanni a 21.századba. XD a barátaid nem mondták még?
2011. júl. 29. 11:21
 8/17 anonim ***** válasza:
igen ők általában vasalják a hajukat :)
2011. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem van egy deszkás csaj ismerősöm, neki fekete haja van és mindig vasalja. Szerintem egy deszkás stílushoz jobban megy a egyenes vagány haj mint egy göndör :))
2011. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Amúgy amíg Avril Lavigne a deszkás stílusba nyomult neki is egyenes haja volt.

[link]

2011. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!