Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A deszkás csajoknak a vasalt...

Skate girl kérdése:

A deszkás csajoknak a vasalt haj, megy a stílusukhoz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 09:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

" át kéne csusszanni a 21.századba. XD a barátaid nem mondták még?"


Tudod az a baj, hogy a mai világban még mindig mi vagyunk az emberek, és pont azért, mert mi nem haladunk a korral.

Nem leszünk búzák/ribancok azért, mert az a divat...

18/f

2011. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
ok XD
2011. aug. 4. 13:33
 13/17 A kérdező kommentje:
hát... te lehet magadtól is az vagy XD
2011. aug. 4. 13:35
 14/17 anonim ***** válasza:
Értelmezési problémáid vannak, kis p*csa?
2011. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Sophie Warner ***** válasza:
60%
vasald ha jol esik, teljesen mindegy, nem az hatarozza meg a stilusod..de ne legyel kocsog azzal aki leirja az igazsagot! es nem szidni a rockereket, nem igenytelenek. 16/L
2011. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Sophie Warner ***** válasza:
..es az elottem szolonak ment a zold kez :D
2011. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Na most jövök én.:) Figyelj rám skate girl.Én is lány vagyok és deszkázom,de én rock-ot hallgatok és olyan cuccokban járok.Na most milessz?:D A fiúnak igaza volt.Most minek hordod le ha más mint te?Mert a deszkások (esetben én is) annyira mások lennénk? Hát nem.A deszkás stílusod nem jár bunkósággal,vigyázz kiscsaj.Amúgy te már láttál göndör deszkást,most komolyan...Én is göndör vok és vasalom a hajam.És nem állok melléd.Amúgy meg nem skate girl hanem skater girl....deszka lány vagy vagy deszkás lány?Gondolkozz már el.:)
2012. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!