Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítene, ha feketéről az...

Segítene, ha feketéről az eredeti hajszínemre térnék vissza?

Figyelt kérdés
Színezve lett feketére a hajam, alapból sötétbarna.. de 1 hónapja be lett színezve, és nagyon el kezdett hullani:S Meg lehet úgy állítani az egészet, ha visszaszínezem barnára? (nem teljesen fekete már, nagyon sokat kopott, amúgy gondolom csak leszívatni lehetne) Vagy ugyanúgy benne maradna a fekete festék, és felesleges lenne? Köszi a válaszokat előre is!:)
2011. júl. 29. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
ha szinező akkor pár hónap/hét múlva kikopik és újra eredeti színü lesz a hajad, fekete hajon meg világosabb szinező nem fog. hajhullás meg lehet hogy vitaminhiány miatt van vagy sokat vasalod a hajad. szedj hajhullásra valami vitamint és ha sokat vasalsz használj hővédő sprayt.
2011. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szóval ne színezd újra mert ugyanúgy szinezve lesz és ha emiatt van a hullás ugyanúgy hullani fog, hagyd hogy kikopjon.
2011. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
előtte sötétebb barnára volt, akkor semmi baja nem volt a hajamnak, vérszegény vagyok, de szedek vasat.. eddig is hullott a hajam, de amióta színezve van, azóta jobban.. az érdekelne, hogy akkor így ugyanúgy benne maradna-e a színező a hajamban, a fekete, vagy úgy újbóli színezésnél csak a barna?
2011. júl. 29. 13:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha csak színező, nem érdemes leszívatni a hajat. Mosd gyakran a hajad amíg ki nem kopik, addig meg tűrj. Sajnos a feketétől nagyon sok embernek hullik a haja, de szerintem ha kikopik, akkor semmi baj nem lesz.
2011. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem múltkor is a színező fél évig megmaradt a hajamban, úgyhogy ezért gondoltam, h vmi gyorsabbat kellene:(
2011. júl. 29. 14:28
 6/7 beky93 válasza:
Öblögestd a hajad almaecetes és citromos vízzel,az világosítja:-) nekem a festéket is világosította,akkor a színezőt nagyon hamar kiviszi sztem! 1l vízhez keverj 2-3 evőkanál a.ecetet,vagy citromleves,és áztasd benne a hajadat!
2011. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne csinálj vele semmit se egy darabig.Akkor csak rosszabb lesz ha megint fested.meg már úgyis kikopott.Várd meg még magától lenő.És ha leszivatnád akkor az többet ártana mint a fekete festék. És sok gond lenne vele
2011. júl. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!