Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha befestetem a hajam szőkére...

Ha befestetem a hajam szőkére és nem tetszik akkor le tudom szivatni vagy akkor át kell festetnem az eredeti hajszínemre?

Figyelt kérdés
Világos barna hajam van. Be szeretném festetni szőkére. Ha nem tetszik akkor le tudják szívni(vagy hogy mondják) a hajamról a festéket? Vagy akkor csak más színűre tudom befestetni?
2011. szept. 4. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogy tudnák már? Biztos, hogy eredetileg nem szőke vagy? :D A leszívatás az az, amikor a sötét hajat színtelenre, sárgásra szívják le, hogy a világos is befogja. Le lehetne szívatni, de attól nem kapod vissza az eredeti színűt, hanem egy ilyet, mint mondtam, és azt tudod befestetni az eredetire. De nagyon káros, szóval még mindig jobban jársz, ha csak úgy simán a festett szőkére viszik fel a barna festéket, mert a sötétebb befogja a világosat. Pár mosás után fakulni fog, pár tincs világosabb, vöröses árnyalatot vesz fel, de még pár ismétlőfestés, és minden a régi. Ha szerencséd van - mint nekem, nem kell tőfestésre járni havonta, mert annyira megegyezik az eredetivel.
2011. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!