Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik most a leggyakoribb...

Melyik most a leggyakoribb hajszín a lányoknál?

Figyelt kérdés

Nem tudom, de egyre több barna-fekete hajú lányt látok. Régen több szőkét láttam.


Most más lenne a divat?


Melyik a leggyakoribb hajszín a lányoknál?


2011. júl. 30. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag most a "természetes" a divat. Úgyhogy most mindenki barnára festi a haját :D

Nem a divatot követem ugyan, de régebben én is szőke voltam, de lenövesztettem, most egyáltalán nem festem. Mondhatnám trendi vagyok :D

2011. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mostanság sokan festik feketére a hajukat ez feltűnt nekem is. Azt nem tudom mi a divat, de én mindig azt nézem mi áll jól nekem, és ez a szőke. Szóval én maradok ennél a színnél.
2011. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én úgy látom kezd jobban divatba jönni a vörös de a természetes hatást keltő színekkel nem pedig mondjuk olyannal ami Rihannának van ami szinte voltaképp piros :/

és még mindig divat a barna a legsötétebbtől a világosig.

a szőke meg már kissé kifutóban van.

2011. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kékes fekete,

de nekem 5 osztálytársamnak van platina szőke haja :|

2011. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
eredeti hajszínem szőkésbarna (nyáron inkább szőke,télen inkább barnás) igazából sosem tetszett.4éve feketére festem a hajam és imádom,sokkal jobban is áll mint az eredetim,de mostanában elég erős kényszert érzek hogy visszafessem a francba szőkésre mert gyakorlatilag már minden 2. lánynak fekete mert most ez a divat.eléggé elszomorít.arról meg nem is beszélve hogy nagyon sokuknak nem is áll jól.
2011. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezt én is észrevettem az elmúlt évbe 5 osztálytársam festette feketére a haját és még jó okan barnára :O nekem még 1 éve lett visszafestve barnára mikor még a szőke volt a menő xd
2011. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!