Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akárhányszor beakarom gumizni...

Akárhányszor beakarom gumizni hajam mindig feláll valahol. Még másoknak 5ig tart begumizni hajukat nekem 30percbe mit tudtok tanácsolni? /=

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 19:54
 1/8 A kérdező kommentje:
5percig*
2011. júl. 30. 20:00
 2/8 anonim ***** válasza:
hajkefével szedd össze a hajad, ne csak simán a kezeddel.
2011. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
fésűvel szoktam mindig de valahogy mindig kicsúszik valahol kezemből egy sor.. =/
2011. júl. 30. 20:20
 4/8 anonim válasza:
Hajlakk?
2011. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hajlakkot mikor begumiztam utána fújjam rá vagy ellőtte? ne haragudjatok a hülye kérdéseimért de ebben a hajgumizásban tanácstalan vagyok..
2011. júl. 30. 20:33
 6/8 anonim ***** válasza:
A fésűnél maradj! Türelmesen, apró mozdulatokkal gyűjtsd össze a hajad, majd gyengédebben, mégis határozott mozdulatokkal gumizd össze! ;)
2011. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én előrehajolok, hátracsapom a hajam, egy mozdulattal összefogom. Aztán ha szükséges, fésüvel fél kézzel megfésülöm a problémás részeket. Aztán tovább nem foglalkozok vele, ha minden szál tökéletesen a fejedhez van tapasztva, az hülyén néz ki, és szemből nézve a legtöbb ember olyan, mintha kopasz lenne. :D Ha kiáll pár hajszál ne aggódj szerintem. Azért egész tincseket ne hagyj ki, de ha véletlen mégis kimarad, akkor tekerd a copf köré és tűzd meg egy csattal.
2011. júl. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a kilógó szálakat tűzd oda hullámcsattal. van olyan ismerősöm, aki vagy 20 hullámcsatot töm a hajába, de stabil a copfja.


21/n

2011. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!