Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért csinálja így a műkörmöt?

Miért csinálja így a műkörmöt?

Figyelt kérdés

15 nap alatt lenőtt a körmöm és nagyon látszik is.

Régebben máshova jártam, de elköltözött az előző műkörmösöm, akkor 5 hét alatt sem volt így lenőve.

Mondtam a csajnak ezt és ő annyit mondott, hogy gyorsan nő a körmöm. De már eleve amikor megcsinálja 3 mm-er a körmöm tövétől csinálja.

(Bocs a zavaros fogalmazásért, csak fáradt vagyok :-) )


2011. júl. 31. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossz a műkörmös vagy/és tényleg gyorsan nő a körmöd :D
2011. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 évig máshova jártam és még 5 hetet is kibírt. Most hozzá járok, és még 2 hét után már szakadozik fel a két mutatóujjam aljánál. (pedig nem végzek fizikai munkát)
2011. júl. 31. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.Velem is volt ilyen... a műkörmössel van ilyenkor baj. Az első műkörmösömnél 17nap alatt lenőtt a körmöm, most az új körmösömnél pedig már 4ik hete van fent...
2011. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a körmös a hibás, nyáron gyorsabban nő a köröm...de esetleg legközelebb szólj neki, hogy egy picit feljebb tegye az anyagot...egyébként meg inkább csinálja így, minthogy bőrre kerüljön az anyag, mert akkor fellevegősödik, ami sokkal rosszabb, meg csúnyább is...
2011. aug. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hozzá már egy éve járok, de télen is ilyen volt. Még nem volt időm mást keresni... (vidéki vagyok, és hiány szakma a műkörmös:-) )
2011. aug. 1. 00:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy ha nem rakja szépen végig, akkor már rögtön úgy nézhet ki, mintha egy hetes lenne legalább.

Viszont amikor elkezdtem járni ahhoz, aki most is csinálja a körmeimet, hamar feljött, csúnya volt az egész. Aztán váltott anyagot, és csodák csodája, semmi probléma azóta sem.

2013. máj. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!