Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom természetes...

Hogyan tudom természetes módon begöndöríteni vagy hullámosítani a hajamat?

Figyelt kérdés
A hajam tök egyenes, és unom már, hogy mindig ilyen. Be szoktam göndöríteni, de nagyon káros hatással van a sok sütés a hajamra. Daueroltatni sem szeretném, mert az is károsítja a hajamat. Nem tudtok valami hatásos "házi" módszert, amitől göndör lesz a hajam? Légyszi segítsetek!
2011. aug. 1. 23:46
 1/4 anonim válasza:
hát én az újságban láttam, hogy ha még a nedves hajad feltekered tincsekbe, és egy csattal felerősíted, akkor benne marad amennyire felcsavartad! nekem bejött! csak nekem a hajam kiegyenesedik mindig, estéről reggelre sajnos mindig ki megy belőle!:( ha nagyon egyenesedő a hajad, akkor lehet neked is kifog, de szerintem jó módszer és egyszerű!:)
2011. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hajfonás és csavarók vagy esetleg diffúzoros hajszárító.
2011. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nedvesen befognod fentről akkor szép hullámos lesz.


Ha pedig azt akarod,hogy göndör legyen,akkor a fejed tetejére kösd fel éjszakára egy ilyen "összevissza" kontyba.Ezt most nem tudom jobban elmondani.Gyűrd a gumiba a hajadat.:D

2011. aug. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem száraz hajjal is mûködik.Este lefekvés elött gumizd fel a hajad lófarokba majd csavard meg a tincset jó szorosan és tekerd a gumi köré,végül egy másik gumival rögzítsd,tekerd a konty köré.Reggel ha kibontod szép hullámos lesz a hajad.:) Hajlakkal fikszáld,így tovább bennemarad a hullám.
2011. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!