Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sosem tudtam még begöndöríteni...

Sosem tudtam még begöndöríteni vagy hullámosítani a hajam. Hogyan tudnám? Tippek?

Figyelt kérdés
Eddig mindig úgy néztem ki, mint 1 bárány...idiótán állt, ha hajcsavaróval csináltam. Hajsütővel meg inkább loknis lett. Tudtok valami jó módot laza hullámokra? Sajnos az is gátol,hogy vastag egyenes frufrum van.
2011. aug. 5. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
én egy kúp alakú hajsütővel csinálom, és lazán tekerem fel a tincseket ( viszonylag sok hajat, így is nagyobb lesz a hullám) ha mégis loknis lenne, "egyenesítsd" ki a kezeddel..remélem érthető :)
2011. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszom, értem, mire gondolsz:) Csak kúp alakúm nincs, csak hagyományos. Vagy hajvasaló, de azzal már egyszer eléggé megégettem,mert nem tudom a technikááját.
2011. aug. 5. 23:19
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem jó a sima hajsütő is :) amúgy hajvasalóval én sem tudom megcsinálni..
2011. aug. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van még egy ennél sokkal hagyományosabb módszer.

Hajmosás után fond be tincsekbe, és hagyd úgy egész északára. Másnap csak kibontod, és esetleg gyengén kifésülöd.

Lehet, hogy nem pont ilyen tippre gondoltál, de nekem ez is bevált, és ha szépen fonod be, nagyon jól néz ki. Nekem bevált ;)

2011. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A frufrud miért gátol? Nekmem is van (egyenes) de ugyan úgy tudom göndöríteni, mint amikor nem volt. Én mindig hajvasalóval göndörítek, írd be a youtube keresöjébe, hogy how to curl hair with a flat iron. Ha egszer megtanulod a technikát, nem fogod elfelejteni. nézz meg egy videór, ahol jól bemutatják, és utána próbáld ki a saját hajadon is. Hajvasalóval nekem hamar kész vannak a hullámok, és természetesen néznek ki.
2011. aug. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ki is próbálom estére!:) A frufrum csak azért gáto, mert mindig bénán néz ki, ha megcsinálom:D:D
2011. aug. 6. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Hajvasalód van? :) Azzal nagyon egyszerű! Megpróbálom érthetően elmagyarázni: fogj egy tincset, a hajvasalóval fogd meg kb a hajhossz közepétől kicsivel fentebb. Ezután az alul lógó hajadat csavard rá kétszer, és nagyon lassan húzd végig így, de közben fogd az átcsavard hajadat, hogy ne essen ki! Ha a végére érsz, és a hajvasalót elveszed onnan, fel fog ugrani gyönyörű göndör loknikba :) Én imádom így a hajamat, de ritkán csinálom meg, mert általában 1 óráig tart nekem (hosszú, 5 centivel mell aláig érő hajam van). Sok sikert! :) 15/L

Ui.: Ha nem volt világos, ahogy magyaráztam, keress rá youtube-on erre: "how to curl hair with straightener" (hogy göndörítsd a hajad hajvasalóval), így meg fogod érteni;)

2011. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam hajvasalóval, igazb elsőre nem lett túl szép, de legalább elfogadható. Lassan majd belejövök. Köszönöm:)
2011. aug. 8. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!