Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám gyorsítani a...

Mivel tudnám gyorsítani a hajnövekedést? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Voltam fodrásznál, túl rövidnek érzem a hajamat. Szeretném, ha jó gyorsan megnőne. Azt hallottam, hogy ha citromot öntök a hajamra, és beledörzsölöm a fejbőrömbe, az talán valamit segíthet. + állítólag a gricilus olajjal is ugyanez a helyzet. Valami jó módszert nem tudtok?
2011. aug. 2. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem nagyon gyorsan nő már csak attól is h minden este megmasszírozom a fejbőröm csak simán. Egy az hogy jó érzés, Másik meg a masszírozástól "mozognak" a hajhagymák.

Szóval nekem ez bejött..:)

20L

2011. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
ricinus olaj :D nekem nem nő tőle gyorsabban,csak dúsabb lett meg puhább
2011. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én Lady Bánfi hajszeszt használok és nekem nő tőle a hajam :)a hajam nagyon lassan nőtt előtte de amióta a hajszeszt használom nagyon gyorsan elkezdett nőni!igaz a szaga elég kellemetlen de nagyon hatásos !
2011. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én Alpecin-C1 alkoholos sampont használok, és a gyógyszertárakban lehet kapni, vagy megrendelni, mert nem mindig van belőle. Csak arra kell figyelni, hogy nappal moss vele hajat, mert alkoholos és nem tudsz tőle aludni. Egyébként elég, ha 2 percig rajtahagyod a sampont, h beigya a fejbőrödbe. Ettől gyorsan meg fog nőni, és sűrűsödni is persze, mert az alkohol feleleveníti a hajhagymákat. Nekem bejött (:
2011. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

vegyél ilyet:

[link]


nemrég vettem, egy próbát megér

2011. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ricinus olaj és maszír.

de nem mozgatja a hagymákat,hanem fokozza a vérellátást.

2011. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!