Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz hogy jo az ecet a hajra?...

Igaz hogy jo az ecet a hajra? Ha igen, akkor mijen ecet szugseges? Rendes amit az etelbe is teszunk v almaecet v mas? . Es hogyan krll hasznalni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,mire akarod.Én azt hallottam,hogy a sima ecet amit az ételbe raksz,ha avval leöblíted a hajad akkor az jó a korpa ellen.
2011. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sima étkezési/takarításhoz használható zöldüveges ecet.


3-4 ek egy liter langyos vízbe, amivel az utolsó öblítést csinálod. Ne mosd ki hanem szárítsd meg, és elpárolog.

A haj puha lesz tőle, és a korpa illetve a túlzott zsírosodás is mérséklődik.

2011. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
olvastam h esetleg fenyesebb lessz meg tartast ad a hajnak .. es h a hajfestek is tartosabb lessz.. ez mennyiben igaz?
2011. aug. 2. 20:36
 4/8 A kérdező kommentje:
tehat miutan megmososm samponnal azutan oblitsem le ecetes vizel? .... bisztos nem kel ezt utanna tiszta vizzel lemosni? .. ugyertem a szaga bisztos elparolog?
2011. aug. 2. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Fényesebb lesz az igaz,a másikat nem tudom.
2011. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen.Max. egy pár óráig érződni fog.
2011. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen elpárolog, és vele a szag is. Kicsit csípi a szemdet ha belemgy de ne aggódj. Ha vízzel van higítva, akkor nem lesz baj.

A festésnek gondolom annyira nem használ mert az ecetet takarításra is használják... De annyira azért csak nem lehet durva hiszen meg is lehet enni.

2011. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
ne a sampont mosd le ecetes vízzel hígagyú! azt tiszta vízzel mosd le, és utána mehet az ecetes öblítés! :)
2012. febr. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!