Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ecetes hajöblítésről tapasztal...

Ecetes hajöblítésről tapasztalatok? Almaecet vagy a 'hagyományos' kell hozzá? Ez helyettesítheti a balzsamot?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy milyet használsz, csak ne töményen. Az ecet lesimitja a hajszála felületét és ezért lesz szép a haj.
2009. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig síma ecettel öblitem a hajam hosszú évek óta.Fényes és szép lesz tőle.Balzsamot soha nem használtam,nincs is rá szükségem.
2009. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én almaecetes vízbe szoktam hajmosás után "beáztatni". Beleöntök vizet egy lavórba(nem sokat, 5-6 cm magasságig) és hozzáöntök egy negyed üveg almaecetet (fél literes üvegből, bár asszem litereset nem is lehet kapni) és belelógatom a hajam kb fél percig. Utána kifésülöm (nagyon könnyen megy, az almaecet veri az összes kifésülőbalzsamot)

utána leöblítem egyszer vízzel, törülközővel megtörlöm és hagyom megszáradni. Ha így szárad, magától, akkor nem lesz semmilyen szaga vagy illata a hajamnak, de ha hajszárítózom, akkor cefreszagú lesz...

És nagyon szép, fényes lesz a hajam utána elég sokáig, több hajmosás után is.

A normál ecetet még nem használtam.

2009. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, majd ki fogom próbálni! Most használok pakolást, meg balzsamot is, de szeretnék a természetes szerekhez folyamodni... :)
2009. júl. 13. 21:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, még valami. Ha leöblítettem ecetes vízzel, akkor utána simával nem kell?
2009. júl. 14. 08:40
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ecetes viz után már nem kell mégegyszer öbliteni - ne félj, nem leszel ecetszagú!
2009. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!