Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan kozmetikai termék,...

Van olyan kozmetikai termék, amit kivontak a forgalomból, pedig nagyon szeretted? Elmeséled, mi az és miért szeretted? Azóta tudtad valamivel helyettesíteni?

Figyelt kérdés

Nekem van.


kb 6-8 éve volt egy eszméletlen jó illatú onacure spray hajbalzsam, amit imádtam, zöldes flakonja volt. A mai napig nem dobtam ki, van pár csepp az alján , és néha beleszagolok - soha ilyen finom illatot nem éreztem még.


Illetve volt a Rosmannban egy zseniális lábradír - egyszer használatos kiszerelésben (elég volt 3-4- szer is ), ami olyan szinten ledarírozta a talpam 2 másodperc alatt, hogy babapopsi puhaságú volt.



nem is értem, miért tűntek el. :(


2011. aug. 3. 00:53
 1/5 A kérdező kommentje:
bocs : Bonacure spray hajbalzsam
2011. aug. 3. 00:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt több parfüm amit imádtam,de ma már egyiket sem kapni,kivonták a forgalomból végleg.

ezek a következők voltak

-Farrah Fawcett parfüm

- Naf-naf parfüm

-sárga limara spray

-lila limara spray

2011. aug. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Fa-nak volt Ice Tea illatú spray-e, azt nagyon szerettem, de már több éve nem láttam sehol. :(
2011. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
play boyos parfüm.. vagyis van most azthiszem egy másik üvegben, de az sokkal drágább..
2011. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Herbal Essence hajápolók.
2012. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!