Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet szép, hullámos hajam?

Mitől lehet szép, hullámos hajam?

Figyelt kérdés

alapból hullámos, csak sajnos nagyon sokat vasaltam. nincs eltöredezve, de már nem olyan szép hullámos, mint régen, hanem olyan nem is hullámos nem is egyenes....:(

néha beszoktam fonni, akkor úgy normálisan áll, de van olyan hajhab amitől hullámos lesz vagy valami más dolog?

am félhosszú a hajam


2011. aug. 3. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

mi a neve annak a hajgöndörítő hajhabnak amit használsz?

én sehol nem találtam olyat, pedig mondták h van

ha megmondanád a nevét, szinét akkor azt nagyon megköszönnm (:


amúgy vágass le belőle mindenképpen.

az eltöredezett részeket, ne vasald, ápold. és akkor visszaáll az eredeti.

2011. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

most vágattam le a töredezett részeket

nincs hajhabom, azt kérdeztem, h ki tudna nekem ajánlani, mert annyi féle van a drogériákban, hogy nem tudok választani

2011. aug. 3. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor megmosod a hajad, fésüld ki vizesen, tegyél rá tök mind1 milyen hajhabot, és hagyd magától megszáradni. Közben, amíg szárad, alulról nyomogasd felfelé, így hullámos lesz, mire megszárad. Ha alapból hullámos a hajad, tuti sikerül!!!
2011. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi
2011. aug. 3. 12:38
 5/5 anonim ***** válasza:
én wellaflexet használok,de nem fésülöm ki hajmosás után,csak simán lehajtom a fejem,belenyomogatom és hagyom megszáradni. ha kifésülöm nem ér semmit :SS
2011. aug. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!