Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok átlagos hajra?...

Mit ajánlotok átlagos hajra? (mondjuk erős zsárú, de nem naponta korpásodik)

Figyelt kérdés

Tök semmilyen a hajam félhosszu, legalább 4 nap eltelik még megjelenik a korpa egy hajmosás után. Mondjuk zsirosodni zsirosodik dehát a félhosszuhaj ilyen.


Vettem most head and shoulders-t de az az igazság félek tőle ezt a citrusos korpásodás ellenit.. hát verjem annyi féle volt a boltba hogy a bőség zavarába már fel se fogtam mit vettem :D 10 percig lehetett volna állni a pult előtt LOL!


mivel alapjáraton is erős száru igy olyan sampon kéne amit nem erősíti még jobban... egy simple sampon.


Eddig ezt a garnier fructis t használtam de arra meg rávan irva hogy hajerősítő... nemértek én ehez :D


2011. aug. 4. 00:37
 1/3 A kérdező kommentje:
majd el felejtettem: 18/F
2011. aug. 4. 00:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a fontosabb neked. Az ár vagy a minőség, vagy valami egyéb?


Az általad említett márkákat sosem lennék hajlandó használni, de az összes márkának van alapsamponja, kb. olyan néven, hogy "könnyű kondicionáló hajsampon" vagy valami hasonló. Van bármi akadálya, hogy olyat vegyél?

2011. aug. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biosampont, mindenképpen.
2012. jún. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!