Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olajosan csillogó bőrrel mit...

Olajosan csillogó bőrrel mit tudok csinálni? :' (

Figyelt kérdés
Már egy éve borzalmasan zsíros a bőröm.Már midnent kipróbáltam rá de egyszerűen semmi nem segít.Ha arcot mosok maximum 5 perc és megint olyan zsíros,olajos és csillogó a bőröm hogy az utcára se tudok kimenni.Mindig minden jó programot kihagyok emiatt,semmi önbizalmam nincs:'(Nem tudtok valami jó megoldást erre?Krémet,esetleg kezelést?Ami tényleg megszüntetné?Vagy legalább enyhítené?Bármit bevállalnék azért hogy ez végre elmúljon:(Előre is köszönöm!
2011. aug. 4. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholmentes vagy alkoholtartalmú tonik reggel,este.

Nivea,Balea,Garnier,egy csomó cég gyárt ilyet.

2011. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Sajnos már kipróbáltam az össze létező drogériás terméket és nem használtak ezek sem:(
2011. aug. 4. 12:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ezt [link]
2011. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont Ilcsi Fekete szappan,kozmetikusnál lehet beszerezni.Nekem a zöld Balea jó,pedig én is régóta kerestem ilyet.
2011. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez mattitó gél nagyon jól hangzik:)Nemtudod véletlenül hogy mennyibe kerül?Ezt szerintem kipróbálom.Az Ilcsi fekete szappannal már régóta szemezgetek.Hallottam hogy nagyon jó de még nem próbáltam.:)Köszönöm a válaszokat.:)
2011. aug. 4. 12:44
 6/8 anonim ***** válasza:

hintőpor, felszívja a felesleges faggyút

citrom, zsíros bőrre nagyon jó (paradicsom és az alma is)

iszap vagy agyag krémek

2011. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A hintőpor még eszembe se jutott:ODe van benne valami, kipróbálom,és a többit is.Köszönöm.:)
2011. aug. 4. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Fú, nem emlékszem, mennyibe került a mattító gél, olyan 5000 Ft körüli ár rémlik, de kiválóan működik, nekem semmi más nem használt.
2011. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!