Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olajos, zsíros csillogó...

Olajos, zsíros csillogó bőrrel mit lehet kezdeni? :S

Figyelt kérdés

Borzalmasan zsíros a bőröm. Ha megmosom az arcom, 5 perc után már ugyanugy csillog és nagyon rossz érzés.Már midnent kipróbáltam.A méregdrága termékektől kezdve a természetes dolgokig:S Nem tudom h mihez kezdjek:'(Itt a nyár és én még egyszer sem mentem ki az utcára mert undorítónak találom magam és ez csak egyre rosszabb lesz.Nem birok emberek közé menni,semmi önbizalmam nincs:(

Hogyan tudnám ezt a zsírosságot megszüntetni?Vagy legalább javítani a bőröm állapotán? Előre is köszönöm a válaszokat:)


2011. jún. 21. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Legjobb lenne, ha elmennél bőrgyógyászhoz.

Ha nem, akkor legalább ne használj agyba-főbe kozmetikumokat, mert azoktól csak még zsírosabb lesz, főleg a zsíros bőrre valóktól. Mert azok szárítanak, amire a bőrőd fokozott zsírtermeléssel reagál. Normál bőrre való, vizes krémet vegyél. Tonik felejtős.

Arclemosó max. napi 1-szer, este. Egyébként semmi, csak víz.

Nekem bevált a DM-es Alverde, valami algás arclemosó gél, és az aloe verás nappali krém, azzal naponta 2-szer kenem.


De az igazi megoldást a bőrgyógyász jelentené.

2011. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aknesolt próbáltad?
2011. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már voltam bőrgyógyásznál és kozmetikusnál is.:\ Igen az aknesolt már próbáltam de az sem vált be:(
2011. jún. 21. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!