Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen itthoni praktikákkal...

Milyen itthoni praktikákkal tehetném egézségessebbé fényesebbé a hajam?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mosás után átöblíted a hajad egy kis ecetes vízzel(utána persze kimosod)..
2009. ápr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én ugy döntöttem hoyg elmegyek a fodrászkellékesbe és veszek pár száz forintért hajpakolást.

hallottam hogy a placentás elég jó termék ,,a száraz hajra kifejezetten jó,

régen ugy gondoltam hogy majd otthon fogok kutyulni tojásból olajból .és más hozzávalókból pakolást,,,de nekem nem jött be, az olajtól csak zsírosabb lett .alig lehettte kimosni. meg büdös::P

ha nem szeretnél pepecselni ezzel akkor mindenféleképpen egy fodrászcikküzletben vegyél pakolást ,elég sokat adna nem sok pénzért,,és állítom hoyg jobbak mint a bolti termékek!

2009. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem jó az ecetes öblítés ,,én hiába öblítgettem vele a hajam ,lehet szép volt de amikor elmentem vki mellett olyan ecetes fuvallatot hagytam magam után hogy már szégyeltem :((
2009. ápr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is használok pakolásokat a hajamra, ami alapból göndör, de azt vettem észre, hogy ha nem szárítom, hanem hagyom szabad levegőn megszáradni, akkor sokkal fényesebb lesz és egészségesebbnek látszik.
2009. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tojássárgáját szoktam rátenni, de nem vettem igazából észre hogy használna, bár több használat után lehet hogy ér valamit.
2009. ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!