Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen módszert ajánlotok,...

Milyen módszert ajánlotok, házi praktikákkal esetleg gyors hajhosszabbítás elérésében?

Figyelt kérdés
Kb.a nyakam aljáig ér a hajam. Szeretném rövid idő alat megnöveszteni a hátam közepéig. Van ötletetek? Előre is köszi =)
2009. máj. 11. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Masszírozd a fejbőrödet! Legalább hajmosáskor, de én este lefekvés előtt is szoktam. Azt olvastam, az is jó, ha megfogsz egy kis csomót a tövénél, és megszorítod egy kicsit (persze úgy, hogy azért nem fájjon) :)

Nekem van fából készült hajkefe, és azzal szoktam árfésülni a hajamat. De úgy, hogy nem húzom teljesen a haj végéig: a lényeg itt is az, hogy serkenjen a fejbőr vérkeringése.

Nekem beválik.

2009. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szoktam is hajmosáskor, olvastam neten. Nem tudod hogy mien gyorsan fog megnőni akkorára amekkorára szeretném ? :)
2009. máj. 11. 19:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
egy könyvben olvastam hogy a hideg víz sokkolja a hajszálakat és gyorsabban nő tőle a haj,,ha bátor vagy és hidegtűrő akkor kiprobálhatod,de vigyázz hoyg meg ne fázzon a fejbőröd.
2009. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen :)
2009. máj. 11. 21:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Bizony azért egy hát közepéig érő haj megnövesztése évekbe fog telni. Ha havonta átlagban kb. 1 cm növekedést számítunk, akkor két év alatt az 24 cm. Szóval szerintem ennyi idő biztosan kell egy hátközépig érő hajhoz.


Olvastam még arról, hogy csalánfőzet is serkenti a hajnövekedést, vagy én használtam a Bánfi hajszeszt is. Ez ugyan nem házi praktika, mert a DM-ben vettem. De egyáltalán nem drága, 600 ft körül van.


Ja, és egy kis ösztönzés: én rendszeresen csináltam magamról fényképeket. Mindig ugyanabban a felsőben voltam, és ugyanúgy fésültema hajamat a fényképek készítésekor. Így aztán elég hiteles bizonyítéka volt annak, hogy tényleg nő a hajam :) Tök jó volt látni az eredményt.


A hideg vizes dolgot amúgy én is ki fogom próbálni :)

Én már másfél éve növesztem, azóta kétszer (!) volt levágva, és most szép egészséges, és már a vállamig ér. :)

2009. máj. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy nekem is az államig ért mikor növeszteni kezdtem, és az 1. válaszadó voltam :)
2009. máj. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor a Bánfi hajszesz a jó növesztésre?
2009. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig az 1. vagyok.

Én használtam Bánfit, és szerintem hatásos volt. Amúgy nekem anyukám javasolta, anno ő is azzal növesztette a haját, szóval szerintem biztos van valami alapja, ha már ennyi éve piacon tudott maradni :) Mármint a Bánfi :)

2009. máj. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
és hajszesz vagy sampon? én csak sampont szeretnék,attól még hatásos lesz?
2009. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak hajszeszt használtam, és így hatott. A samponról nem tudok nyilatkozni, de biztos az is jó. A hajszeszt azért gondoltam jobbnak, mert így a hajszesz leöblítése után a saját (jó illatú) samponomat használhattam, így nem maradt annyira Bánfi-szagú a hajam :)

Amúgy biztos jó a samponja is.

2009. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!