Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első ősz hajszálak, mivel...

Első ősz hajszálak, mivel fedjem be őket, kíméletesen?

Figyelt kérdés

Légyszi ne írjátok, hogy kendővel :-)


30 éves vagyok, megszaporodtak az ősz hajszálak a hajamban, most már látszik és zavar. Öregít. Szeretném befedni, de nem valami strapabíró a hajam, 2X is kopaszodásnak indultam már a terhességeim után, aztán megkímélt a sors :-) De azért nem szeretném, ha a festéstől hullana ki a maradék :-)

Azt gondolom, hogyha egyszer elkezdem, akkor ezentúl már csinálnom kell, mert ugyebár lenő...

Mivel színezzem vagy fessem be, hogy kíméljem egy kicsit a hajamat? Van nektek valami bevált márka esetleg?

Kérlek segítsetek!

(ha ez számít, lapockáig érő barna hajam van most)


2011. aug. 7. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell rögtön az egészet befesteni, elég, ha egy világosabb színnel bemelíroztatod, így nem lesznek olyan feltűnőek az ősz hajszálak sem, de lenövés miatt sem kell olyan gyakran újrafesteni.
2011. aug. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) Én nagyon ajánlom neked a L'oreal Casting Creme Gloss nevű hajszinezőt. Ez nem károsít. Sőt..az én hajamnak nagyon jót tett fényes lett, puha , és nagyon szépek ennek a szinezőnek az árnyalatai is. És ez tényleg kikopik, nem lenől. Egyébként Tescoban, Rossmannban is lehet kapni. Úgy 1800 Ft körül van egy doboz. igaz, nem a legolcsóbb , de megéri , és elég egy doboz is hosszú hajra is.
2011. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. aug. 7. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
henna
2011. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok, a hennás. a hennára az őszüők nem mindig mondták, h jó.

anyukám szőkére festeti(rendes festékkel), és a hajtövénél lilás a haja. oda különlegesen ősz hajra valót használ, és tökéletes. kérdezz meg erről egy jó fodrászt, mert így eltérő színt is kaphatsz, mint az eredeti

2011. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Húzd ki az őszhajszálat! ;)
2011. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó: nagyon remélem viccelsz :-O
2011. aug. 9. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!