Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 éves fiú vagyok és a...

13 éves fiú vagyok és a legegyszerűbb itthoni kezelést akarom kipróbálni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
a bal és a jobb arcomon van pár és egy kicsi az állkapcsomon is,tegnap raktam rá mindent és most piros színű egy kicsit mit csináljak.
2009. ápr. 10. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél DM-ben vagy Rossmann-ban pattanásra való zselét, olyat, amit közvetlenül a pattanásra kell rátenni, és helyileg hat. kérdezz meg egy eladót, majd ő segít.
2009. ápr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pattanásról van szó? :)


- Mosd meg az arcod alaposan Baba szappannal, hideg vízben (tényleg alaposan), töröld szárazra

- Majd mélytisztító tonikkal + vattával dörzsöld át


Ez a leghatásosabb módszer, ne vegyél ilyen-olyan kencét.

2009. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mind a 2 fenti ötlet jó, annyit mondok pluszban, magadnak ne nagyon nyomkodd a pattanásokat, csak ha már sárga a teteje, és akkor is csak tiszta papírzsebkendővel. Utána pedig nem árt lefertőtleníteni a helyét valami arcszesszel, pl. Fabulon Tini Tonik - zöld üvege van, és nem is drága, vagy én szerettem az Oxy arclemosót is. Ezek valamelyikét (vagy a zselét) nyomkodástól függetlenül használhatod minden napé.
2009. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vichy pattanástalanító kenőcs, vichy arclemosó tonik, vichy alapozó (ilyen kis cerka), clean & clear bőrradír.

én ezeket használom (alapozó cerka arra van h ha naon piros egy pati lekened vele és nem látszik) szóval ezeket használom és elég jók XD képzeld most a szünetben nem használtam és máris a szám fölött egy hatalmas nőt xDD

bőrradírt hetente max 2x használd mint a arclemosót jól megmosod az arcod VIZESEN HAGYOD bőrradír lemosod, törlöd: arclemosó tonik, krém, és ha suliba v. vhova mész akkor ceruza ennyih

2009. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jah lemaradt az utolsóról:

dettó F/13

2009. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az élesztős pakolást. Keverj össze élesztőt egy pici tejjel, annyira hogy pépes legyen. Vidd fel az arcodra és hagyd rajta egy 20 percre.
2009. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!