Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Biztosan jót tesz a Henna a...

Biztosan jót tesz a Henna a hajnak? Milyen árnyalatot kölcsönöz, ha sötétbarna hajra festem?

Figyelt kérdés
Hennával szeretném vörösre- lehetőleg réz- vagy intenzív vörösre- festeni a hajam, de kétségeim vannak. Milyen színe lesz, ha sötétbarna hajra festem? Tényleg csúnyán kopik ki, és igaz az, hogy három évig nem szabad igazi festékkel ráfesteni?
2011. aug. 8. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ha tudsz angolul olvasd el ezt. Igaz van benne indigózás is, de a hennáról is ír. Ha sötétbarnára fested akkor kb. ilyen lesz: [link]

Én úgy tudom, hogy nem nagyon szokott kikopni. Rá lehet később festeni sima festékkel, csak nem mindig fogja meg. Sokszor ledobja magáról.

2011. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha a hajad (eredeti) sötétbarna akkor az biztos nem lesz réz vagy világosabb vörös. az eredeti henna nem ugy fest mint a szintetikus. én eredeti hennaporral festem és a sötétbarna hajamon látszik a vörös viszont inkább csak vöröses fényt ad neki.
2011. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsi a szóismétlésekért:D
2011. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja és még valami bocsi. szintetikusra lehet hennát kenni de csak 2,3 hónap után ajánlott. viszont forditva tilos. meg kell várni amig lenő, mivel nem kopik.
2011. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!