Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A 2 szemöldököm között már 3...

A 2 szemöldököm között már 3 napja ott egy dudor, ami fáj, ha hozzáérek. Hogy tüntessem el onnan?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha pattanás akarna lenni, de csak egy piros dudor, amitől meg kell szabadulnom HOLNAPig! Légyszi segítsetek!
2011. aug. 9. 10:39
 1/3 Darcy01 ***** válasza:

Valószínűleg pattanás, ami még nem 'érett' meg.

Várj még egy kicsit, hátha ki tudod nyomni.

Használj korrektort, ha nem múlna el addig, amíg szeretnéd.

2011. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tegyél rá jeget, nekem attól egy kicsit kisebb szokott lenni.
2011. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amitől biztosan elmúlik, az nem más, mint az Aloe Vera! :) Nekem is kijött egy ilyen "dudor", ráadásul piros is volt. Levágtam egy picit az aloe verából, és bekentem vele. Ha nincs otthon ilyen növényed, használhatsz olyan készítményeket is, amelyek tartalmazzák, de így biztosan hatásosabb, ha közvetlenül az aloét használod :)
2011. aug. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!