Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajat fogok festeni, de félek...

Hajat fogok festeni, de félek hogy a szemöldököm nagyon elüt. Segítesz?

Figyelt kérdés
Szóval, eredetileg sötét barna a hajam és fekete a szemöldököm. Csokoládébarnára fogom festetni a hajam, de félek hogy így a szemöldököm nagyon elfog 'ütni'. Hogyha a hajfestékből egy kicsit kenek rá, akkor kivilágosítja? (persze nem nagyon) És ha igen, akkor mennyi ideig kell rajta hagynom?
2011. nov. 2. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb fesd be a hajadat, és miután lemostad a festéket, és megszárítottad, akkor meglátod, hogy mennyire üt el a szemöldököd. Ha zavar, akkor menj el egy kozmetikába, ott meg tudják csinálni, hogy hasonló legyen :)
2011. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem természetes világosbarna hajam van, és hozzá fekete szemöldököm. És hidd el, egyáltalán nem üt el. Ha mondjuk csibesárgára akarnád festetni, akkor azt mondom, hogy ok, de így nem lesz feltűnő.

Előbb a hajadat fesd be. Aztán, ha nem tettszik a végeredmény, akkor jöhet a szemöldök.

2011. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

semmiképp ne kenj rá!

egyébként nem fog elütni tőle. nekem is sötétbarna hajam van, arra lett ráfestve a csokibarna, és nem tűnik ettől furcsának a szemöldököm:D a csokibarna festék nem világosít annyit a hajadon, hogy ilyen szembetűnő legyen a dolog

20/L

2011. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

úgy vagyok vele hogyha házilag is megtudom oldani, ráadásul ott van a festék akkor nem akarok kozmetikushoz rohangálni.

de hogyha nincs más megoldás akkor persze elmegyek :D

köszi a választ

2011. nov. 2. 11:12
 5/9 A kérdező kommentje:

jó gyorsak vagytok! :D

remélem akkor nekem is így lesz (:

majd előbb befestem a hajam és megnézem hogy milyen az összhatás.

köszi :D

2011. nov. 2. 11:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva van: nagyon sötét barna a hajam, a szemöldököm meg világosabb, jóval, de szerintem nem gáz, vagyis engem nem zavar. És szerintem neked sem lenne gáz, nézd meg azokat, akiknek szőke hajhoz sötét szemöldökük van! :D
2011. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha nagyon nem tetszik, festesd be a szemöldököd is.
2011. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi nektek is
2011. nov. 2. 13:34
 9/9 anonim válasza:
nekem sötét vörös, padlizsán és meggy szerű hajam van és hozzá a barna szemöldök, és jól néz ki:)
2013. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!