Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bánfi hajszeszt rá kenhetem...

A bánfi hajszeszt rá kenhetem a szemöldökömre is?

Figyelt kérdés

Vettem ma Bánfi hajszeszt ami ugye hajnövekedést serkentő. Viszont legutóbb úgy kiszedtem a szemöldökömet, hogy 1-2 helyen nem nőtt vissza. rakhatok a szemöldökömre is a hajszeszből?

Vagy inkább maradjak a Ricinus olajnál?


azt is hallottam, hogy elég gyorsan nő tőle a haj. ez igaz?


2011. aug. 9. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Bánfival ne próbálkozz, mert könnyen bele mehet a szemedbe. Azt az érzést, az ellenségemnek sem kívánnám :D

Igaz! Ezért maradj a jó öreg ricinusnál! :)


[link]

2011. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben. (: köszönöm az oldalt, nagyon hasznos!


Még 1 kérdés.. olvastam itt a témák között, hogy a bánfitól ki hullik a haj... ez igaz?:O

Eléggé meg döbbentem, mert elvileg ez a hajhullás ellen és hajnövekedés érdekében van, ráadásul gyógynövényekből készül!

2011. aug. 9. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
ricinus oljaat hol kapok és mennyibe kerül? bocs az offért
2011. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5 hónapig használtam a Bánfi hajszeszt hajra. 5 hónapon keresztül havi 2,5cm-t nőtt DE! Az első 3 hónap alatt még nem vettem észre hajhullást. Mintha kevesebb is jött volna ki. Viszont 4.-5. hónapra úgy elkezdett hullani a hajam. Párszor megszámoltam hajmosás után és ilyen 100-130 mindig kihullott. Ez előtt soha nem hullott a hajam! 1 hónapja abba hagytam és most már lecsökkent 10-15-re, mint amikor még nem használtam a Bánfit.


Ricinusolajat gyógyszertárban tudsz venni. 1dl kb 300Ft.

2011. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! (:


19:01:

ígyvan, patikában tudsz venni. de ésszerű mondani, hogy hajra/ szemöldökre szeretnéd használni különben csak keveset adnak!

Viszont vigyázz vele, ne hogy a szádba kerüljön , mert ez hashajtó . Gondolom nem szeretnéd az egész napot a WC-n tölteni. :P


19:13


Ez azért durva.:| Főleg, hogy elméletileg hajhullás ellen van.... nem is tudom, hogy el- e kezdjem használni. :/

2011. aug. 10. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!