Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bánfi hajszeszt és sampont...

Bánfi hajszeszt és sampont használók! Eleinte nektek is hullott tőle még jobban a hajatok?

Figyelt kérdés
Egy hete használom, de hajmosásnál olyan, mintha a szokásnál több hajam hullana ki... Nektek volt ilyen? Ha igen, akkor mennyi idő múlva múlt el? AMúgy használ valamit a termék?
2011. okt. 10. 09:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Varga cseppeket használj.
2011. okt. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Semmire sem jó, ritka az akinek használ, én inkább a dr. immunt használnám arról több jót olvasni, de a női aminexil ampulla 1000x jobb és hatásosabb utána meg kevés kell belőle mert csak fenntartó kezelés kell.

A sampon csak azé van hogy legyen full hatástalan és szárít is és rettenet büdös!

Jókat olvastam még a bess ginseng ampullákról is.

2011. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nekem sem vált be és jobban is hullott tőle a hajam és sajnos nem csak az elején, kb 3 2hónapig használtam és nem volt javulás hanem nagyon büdös volt és macerás. a hajamből nem jött ki az illat sem, sőt a nagyon erős és kellemes illatú hajpakolások sem tudták utána elnyomni azt az illatot
2011. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A bánfi nagyon szar :S Nekem soha nem hullott a hajam. Elkezdtem ezt használni hajnövesztésre, és csak a mosásnál 100-nál több hajszálam jött ki... gondolhatod :S Eleinte pedig semmi gáz nem volt, csak a 3. hónap után. Azt hittem, hogy el fog múlni, de mikor az 5 hónapban sem állt meg, abbahagytam. Rá 2-3 hétre megállt a hajhullásom és már nem hullik.


Nem tudom, hogy miért a hajhullásra ajánlják, mikor sokkal rosszabb lesz minden! Akár meg is kopaszodhatnál tőle... Egy pozitívum az benne, hogy tényleg serkentette a hajnövekedést.

2011. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Most nagyon elbizonytalanítottatok...

Nekem csak hajhullás ellen kéne, a hajam amúgy is gyorsan nő szerintem... Mennyibe kerülnek ezek a kenceficék, amiket ti javasoltatok? Az a baj, hogy nem vagyok túlzottan eleresztve, ezért választottam a Bánfit, mert megfizethető, plusz elég jókat írnak róla sok oldalon...

2011. okt. 11. 07:37
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

Te tudod de szart sem ér! az aminexillel 1000X jobban járnál és a végén már csak kisebb időkben kellene alkalmaznod.

Ill! http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=hajhull%E1s&..

Böngészgess van mit.

2011. okt. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Nekem bevált a Bánfi család, bár tény, hogy tortúra vele a hajmosás, mert nem habzik valami jól, hígítottam, stb. A szeszt a mai napig használom kúraszerűen. De persze mindenki más... Az is előfordulhat hogy a bojtorjánt/csalánt nem bírja a fejbőröd. Ha kenceficét választasz, akkor B-komplex vitamint érdemes szedni mellé.
2011. okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Neked mennyi idő után kezdett hatni a szer? Mennyibe kerül kb. ez a B vitamin komplex és hol lehet kapni?
2011. okt. 11. 20:05
 9/19 anonim válasza:
Bocsánat, hogy ilyen sokára válaszolok. Úgy 3 hónap után volt látható javulás. Bioextra a B komplex gyártója, és szinte bármelyik patikában meg tudod venni. Kb 1000 Ft a 100 db-os. Sok sikert! :)
2011. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Vettem ma b komplexet, remélem hatásos lesz valamelyik.. :)

2011. okt. 18. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!