Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szedjem ki a fekete...

Hogyan szedjem ki a fekete színezőt a hajamból?

Figyelt kérdés
Buta módon,befestettem a hajamat fekete palette színezővel, már több mint fél éve rajta van és csak most kezdett el kikopni. Hogyan koptathatnám ki gyorsabban?
2009. ápr. 11. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
a feketet eleg nehezen lehet kiszedni .... probald meg visszafesteni az eredeti hajszinedre
2009. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

leirnád léccy hogy mi a szinező/ festék pontos neve?? :)

amugy a feketével énis nagyon porul jártam,azt irták 24 mosásután kopik,erre elkezdett lenöni :S :S

2009. ápr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak annyira emlékszem ,hogy Palette volt, és nekem is ugyan ez volt vele a bajom... 7 hónapja rajta van és ugyan olyan fekete!
2009. ápr. 12. 09:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos hiűba teszel rá festéket nem fogja befogni világosabbra csak a lenövésed :(

Feketét csak koktélozással(gyenge szőkítés) lehet eltávolitani :S

2009. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos hiába teszel rá festéket nem fogja befogni világosabbra csak a lenövésed :(

Feketét csak koktélozással(gyenge szőkítés) lehet eltávolitani :S

2009. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ez szörnyű... csak tudnám miért írják rá a dobozára,hogy kikopik 24 hajmosás után ha nem igaz.

Inkább be is jelentkezek fodrászhoz xD

köszönöm a válaszokat!

2009. ápr. 13. 08:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért mert ha ráírnák hogy nem kopik ki nem vennék meg az emberek :S kereskedelem :D
2009. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!