Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy kopott fekete hajra,...

Egy kopott fekete hajra, milyen színű festéket vagy színezőt fessek, hogy jó színe legyen a hajamnak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Feketét nem fogja be semmi, csak ha leszivatod. Az már kérdéses , hogy a szivatás után lesz e még hajad!
2010. máj. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyenre kopott le. Ha előtte szőke volt könnyen meglehet hogy ledobja középbarnára. Én egy mély csokibarnát javaslok. Ha befopgjateljesen, ha nem is, legalább természetesebb színe lesz, mintha eredeti 'fekete' lenne...
2010. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
színező nem fogja szerintem be, szóval festék. ha szereded a vörösest /lilást, én egy padlizsánt is el tudok képzelni :)
2010. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Palette color XXL-t vegyél. Nekem ettől mindig nagyon szép lesz. És könynebben kezelhető. =)
2010. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
középbarna színű hajam van eredetileg. és feketét mindig ledobja a hajam. már többször voltam fekete.
2010. máj. 12. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!