Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eredeti szőkésbarna haj, vagy...

Eredeti szőkésbarna haj, vagy festett vörös, vagy szőke?

Figyelt kérdés
Fehér bőröm van, fekete szemöldököm, nagy, világosbarna szemeim. Kiskoromban platina szőke hajam volt:'D, majd az évek során sötétült, és szőkésbarna lett. Június végén beszíneztem vörösre alul és felül 3 csík, ami nagyon jól állt, mások szerint is. Egyetlen egy ember mondta azt, hogy szerinte a vörös szín undorító. A hajam elég könnyen roncsolódik/töredezik, és félek, ha befesteném (ugyanúgy alul teljesen, valamint felül pár csík) vörösre, akkor eléggé roncsolódna a hajam a festék miatt, meg elbizonytalanodtam, mert sok helyen olvastam, hogy a pasik szerint undorító a vörös hajszín, tökmindegy hogy milyen szép arca van egy csajnak.. pedig ez szerintem is hülyeség >< de még gondolkozok a mézszőkén is,tudom, hogy jól állna, mert már az is voltam, de az meg végképp roncsolná, a színező meg nem tudom, hogy mennyire maradna benne a hajamban, alias mennyit világosítana.. Az eredeti hajszínem is jó (állítólag) de én utálom, mert olyan seszínűnek, és tucatnak látom. Pár barátom (lány) mondta, hogy be ne fessem szőkére, se feketére, se semmilyenre, mert ez a hajszín a legjobb nekem, és egyeltalán nem tucat, blabla... Szerintetek hogy lennék a legszebb?:c válaszokat előre is köszi:]
2011. aug. 9. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Kár, h nem tettél fel képet, úgy könnyebb lenne.

Így, látatlanban úgy gondolom h ha nem akarod tovább roncsolni, akkor szőke semmiféleképpen se legyen. Sztem sem a legszebb a vörös.. de ha neked tetszik, akkor ne érdekeljen mások véleménye :)

Én am a szőkésbarnára szavazok ;)

2011. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel fekete a szemöldököd a szőkét egyáltalán nem javaslom,túl természetellenesnek hatna. A vörös nekem se tetszik. Szerintem a legjobb a természetes hajszíned lehet. Főleg ha nagyon könnyen roncsolódik. Nekem is sötét a szemöldököm,a szemem is,és a természetes hajszínem pedig sötétszőke(8as a fodrászom szerint),nekem már ez is elég természetellenesnek hat,ezért is gondolkozok,hogy festetni fogom a szemöldökömet.
2011. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :]
2011. aug. 15. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!