Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elvesztettem egy fogadást,...

Elvesztettem egy fogadást, lapockáig érő eredeti barna hajamat le kell vágatnom egycentisre egy héten belül, nincs visszaút. Választhatok vagy befestetem élénkvörösre, vagy hidrogénszőke lesz. Melyiket válasszam? 23/L vagyok.

Figyelt kérdés

Melyiket éri meg jobban, ha szeretném visszaállítani majd az eredeti hajszínemet? Mennyi idő alatt nő meg kb. ugyanekkorára a haj?

Nem volt még vállig érőnél rövidebb hajam, hogy fog történni a vágás? Utána fogja festeni/szőkíteni a fodrász?


2011. okt. 3. 17:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi az h nincs visszaút?Lelőnek vagy mi, ha nem csinálod meg?

Én biztos nem hagynám, hogy ilyen hülyére vegyenek, de te tudod...

Az egy centis hajat kell még befesteni pluszba, vagy marad a hosszú haj, de festve?Ha marad a hosszú, de festve, akkor vörös, ha nem akarod szétroncsolni.(Egy sima vörös festék kevésbe káros, mint a hidrogénszőke)

2011. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%

Hát, én tuti nem tenném meg, inkább elköltöznék...:D De tényleg...

A szőkével jobban jársz, a vöröstől nagyon nehéz megszabadulni, mert átüt más festékeken is a fénye.

És csak mondom, hogy évek, amíg meg fog ekkorára nőni, úgy 1 vagy 2 biztosan.

De mit csinálnak, ha nem vágtod le?

Megkérdezhetem miben fogadtatok?

2011. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Bekaphatják, én biztos nem vágatnám le semmilyen fogadásból sem, meg senki kedvéért sem.
2011. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
én szőkére festetném, ha nem túl sötét hozzá a szemöldököd. kb 1,5 - 2 év amire akkorára megnő.
2011. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, miért nincs visszaút, megölnek, ha nem teszed meg?



A haj egy centit nő átlagosan havonta, ebből le kell vonni, amennyit törik, mert hát azt is fog. Plusz ha vasalni fogd vagy ilyesmi, még hosszabb lesz az idő mire megnő, lehet akár 3-4 év is.


Lány egycentis hajjal........nem vagy okés, ha tényleg rusnyaságot csinálsz magadból egy hülye fogadás miatt.

2011. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
17:55 - az egycentis hajat kell festeni
2011. okt. 3. 23:37
 7/28 A kérdező kommentje:
17:57 - nagyon hülye voltam, vizsgaeredménybe fogadtunk, gyakorlatilag a fél évfolyam előtt, és hajszálon múlt hogy vesztettem
2011. okt. 3. 23:40
 8/28 A kérdező kommentje:
18:49 - sötétbarna szemöldököm van
2011. okt. 3. 23:43
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartanám be. EGyik pár diák nyilván azt fogja gondolni, hogy na, ennek csak a szája járt, de a többség úgyis tudja, hogy ezt ő sem tette volna meg!!!! Ne csinálj magadból hülyét, nem ér annyit az egész. Senki nem fog rád neheztelni, más sem tette volna meg.
2011. okt. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

"és hajszálon múlt hogy vesztettem"


Ne haragudj, de... Irónikus:D

Amúgy szerintem sem lesz semmi, ha nem tartod be, unokatesóm fogadott abban, hogy befesti platinára a haját, de ő fiú, olyan volt 2 napig aztán letolta az egészet 0-ással. Ilyet senki nem várhat el egy lánytól...

2011. okt. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!