Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítsek?

Mivel szőrtelenítsek?

Figyelt kérdés
a borotva a legkényelmesebb megoldás, de elegem van hogy minden másnap kell, és hogy utána sokkal durvábban nő vissza. van epilátorom, de nem tudom megszokni mert nagyon fáj. a szőrtelenítő krémet is próbáltam, az nagyon jó, de anyagilag hosszabb távon nem túl jó.. szerintetek?
2011. aug. 9. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
gyanta. 4 hétig sima marad a bőröd. és havi egyszer ki lehet bírni a fájdalmat.
2011. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hol vegyek gyantát és mennyiért? és utána mivel távolítsam el a gyanta maradványokat??
2011. aug. 9. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:

én epilátort használok, előbb utóbb hozzá lehet szokni :D

nekem már mindenhol megy :D

néha gyantázom is, arra én "hagyományos" görgőfejes gyantát veszek, általában drogériában, kb 400 ft, van egy doboz gyantapapírom, ami kb 900 ft, de rengeteg van benne, és lehet kapni gyantaeltávolító olajat, az is kb 600 ft, de ezek sokáig elegek :D

2011. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én epilátort használok,mert tény,hogy fáj,de nekem sima egy hétig,és egyre csökken a fájdalom,én már alig érzem.ez olcsóbb is,egy jó epilátor kb. 7ezer forint,persze van drágább is,én ennyiért vettem,és már 1,5 éve megvan,és semmi baja!plusz az epilátor fokozatosan gyengíti a szőrt!(mondjuk a gyanta is)nekem egyszerűen ez vált be,gyantázni is jó,de semmi kedvem a gyantával pancsolni.viszont az intim területen én is borotválom,plusz ha nagyon sietek valahova akkor borotvát szoktam használni,meg nyaraláskor is,ha kell.
2011. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én borotvát használok. Az epilátorral a karom, a lábam és a hónaljam epilálom. Nemiszervnél nagyon megjártam. Brutális szőrtüszőgyulladásaim voltak. Egy-kettőnek 4-5 hónap is kellett, mire elmúlt :/ Most szeretnék átváltani cukorpasztára.
2011. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem. hát akkor majd megbarátkozok az epilátorral. köszi a válaszokat :)
2011. aug. 9. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!