Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok. Nem irigylitek? Ha...

Lányok. Nem irigylitek? Ha csak egy kicsit is.

2011. aug. 9. 23:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem, én jobban szeretek az eszemmel elérni dolgokat, utálom, ha valamit azért kapok, mert csinos vagyok. A világlátást meg inkább nyaralásként szeretném megélni, és nem valami kifutó backstage-en szóval ebből sem irigylek nagyon semmit.
2011. aug. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

én nem a kinézetét irigylem..bár elég szép :) hanem inkább azt,hogy állandóan utazgat és,hogy sokat keres :)

18/L

2011. aug. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A befutott élete miatt irigylem. A külseje viszont nem kéne.
2011. aug. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szép, de a fogai nagyon furcsák, és nem tartom túl értelmesnek. Tényleg tök jó neki, hogy befutott, de mit fog csinálni 25 éves kora után? "Énekesnő, vagy színésznő szeretne lenni", de szerintem ez ilyen kislányos álmodozás. Azért sok szerencsét kívánok neki, de nem lennék a helyében.
2011. aug. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én egy kicsit,az életéért,bár azért nem lennék a helyében,mert előbb utóbb meg fog öregedni,és ha most nem foglalkozik mással,akkor öreg korára nem tom,hogy miből fog megélni... de sztem szép
2011. aug. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nos szerintem szép lány, ezzel nincs is tényleg semmi baj.Világot lát, utazik címlapokon szerepel, szép ruhákban jár éli az életét.De mindig jön egy új egy vadi új és a régi az már a lejárt lemez.Egyszer ő is kinövi ezt és már nem kell úgymond senkinek.Helyette is jön majd egy fiatal lány aki csinos és szép és akkor majd ő lesz az új felfedezett.

14/L

2011. aug. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

" de mit fog csinálni 25 éves kora után? "Énekesnő, vagy színésznő szeretne lenni", de szerintem ez ilyen kislányos álmodozás. Azért sok szerencsét kívánok neki, de nem lennék a helyében."


Szerintem meg simán sikerülhet neki, hiszen van alapja, vannak kapcsolatai, ismerik őt az emberek.

Én is irigylem, a kinézete és az élete miatt is.Szerintem is iszonyat szerencsés, hogy ilyen élete lehet.

Szerintem pont akkor lenne buta, ha nem használná ki az adottságit. Már most körbeutazta a világot, nyelveket beszél, cimlapokon szerepelt, sok-sok embert megismert, pedig még 18 éves sincs.

Ha ne használta volna ki, akkor mi lenne belőle? Tegyük fel kitünően tanul, tehát az eszével akar befutni.

Mi lenne? Egy a sok ezer egyetemistából, sokan még 3 diplomával is wc-t pucolnak.. Sajnos ilyen ez a világ, ki kell használni minden lehetőséget, hiszen mindenkinek csak 1 élete van.

Én ugy vagyok a modellekkel, hogy amig nem valami playboy, p*csamutogató plasztiknőcskéről van szó, addig csodálom őket.

2011. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Így, hogy én még nem éltem olyan életet, olyan közegben, mint az övé egy kicsit irigylem. De lehet, hogy annyi árnyoldala van, hogy összességében nincs miért irigyelnem. 19L
2011. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Miért kell azt lepontozni aki nem irigykedik??? Mondjuk, mindenki magából indul ki.:) Nem tudom miért nem lehet felfogni, hogy valaki elégedett a SAJÁT életével, és nem akar más lenni?
2012. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!