Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam félhosszúra a...

Levágassam félhosszúra a mellig érő hajamat? Sajnálom is, de szeretném is.

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A félhosszú pontosan mit jelent? Milyen amúgy az arcformád, milyen színű a hajad, milyen fazont szeretnél?


Ez így elég kevés info.


Amúgy látatlanban én hosszú haj párti vagyok, feltéve ha egészséges és nem töredezett, száraz.

2011. aug. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan vagy mint én, megbánod, de úgysem nyugszol amíg le nem nyisszantják, 2 hónapig szereted, majd eszeveszett hajnövesztésbe kezdesz ha nem olyan vagy akkor nem bánod meg, szóval igen, vágasd, úgysem nyugszol le!
2011. aug. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neeee kérlek :) Én nagyon megbántam!!! Érdekes volt 2 hónapig aztán nagyon sajnáltam. Már 4 éve növeszteném vissza, de nem megy...
2011. aug. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Neeeee, semmikép ne vágd le. A hosszú haj a legszebb egy lánynál szerintem.

20/F

2011. aug. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem vágasd le,de ha nem szeretnéd annyira,akkor csak pár centit! nekem júliusban vágták le,és én nem bántam meg(igaz nekem nagyon gyorsan nő).
2011. aug. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!