Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Carzy Color hajszínezőt...

A Carzy Color hajszínezőt hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán csak ráfested a szőke(!) hajadra és rajtahagyod 30-45 percig. Én 45 percig szoktam, mert sokkal szebb színeredményt lehet elérni és nem roncsolja a hajat.
2011. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minnél világosabb szőke a hajad, annál élénkebb lesz a szín. Szóval mindenképpen ki kell szőkíteni, ami elég durván roncsolja a hajad, ha alapból sötétebb.

Szóval ráteszed egy ilyesmi szőke hajra: [link]

Aztán, megnézed a használati utasításban, hogy mit ír hatóidőnek (szerintem olyan fél-háromnegyed óra lehet), annyi ideig rajtahagyod, aztán kimosod:D

2011. aug. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából ha lenne hozzá használati utasítás akkor megnézném hogy meddig kell rajta hagyni ,, ami meg rá van írva az nem magyar..

azt tudom h ki kell szőkíteni előtte .. és sajna azt is hogy roncsolja nagyon a hajat..

köszi a válaszokat :)

2011. aug. 11. 01:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Sajna tényleg nincs magyar tájékoztatója, ezért írtam 30-45 percet, mert én is ezt a fajta színezőt használtam és volt időm kitapasztalni. Tegyük fel h pl a pink színezőt 30 percig rajta hagyod és lemosod! Babarózsaszínt kapsz. Ha 45 percig hagyod, akkor viszont erőteljes pinket. A már más hogy 1 hét múlva nyoma se lesz :D
2011. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!