Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajszínezőt szeretn...

Sötétbarna hajszínezőt szeretnék használni. Ki milyet tud ajánlani, ami bevált? Most ilyen középbarna színű a hajam.

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Palette Instant Color.

Kis tasakokban árulják, kb 400 ft.

[link]

2010. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az infót! Ezeket a tasakokat gondolom dm-ben, rossman-ban belehet szerezni ugye?! És még egy kérdés, hogy meddig bírják nagyjából, hány mosást? Mégegyszer köszönöm :)
2010. máj. 5. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Képzeld, én is ezekre gondoltam...de nem!:O

CBA-ban vettem 405ft-ért:D Fodrászkellékesben 590Ft volt.. Drogériákban nem láttam. Pedig több dm-ben és rossmann-ba is bementem csak emiatt. Az eladókat is megkérdeztem,de azt mondták, hogy színezőt nem árulnak.(Ja, és az egyik rossmann-os hölgy azt sem tudta, hogy mi az a színező.)

Én a képen látható 19-es számút használtam a szőkített,de alapból világosbarna hajamon. Ahogyan ígérik, 6-8mosás alatt kijön:)

2010. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Húúha! Köszönöm ismételten a segítséged, ma beszerző útra indulok! :) Megnéztem a képet amit küldtél és valószínű én is a 19-eset fogom választani (persze ha találok:D). Szép hétvégét!
2010. máj. 7. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!