Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Solutio A.-nál, normális hogy...

Solutio A.-nál, normális hogy felkenés után folyadék jön a hónaljamból?

Figyelt kérdés

Ma 2 napja, hogy használom ezt az oldatot.

Ma nem birtam ki és a felkenés után másfél órára rá bekenytem kamillás testápolóval, ekkor észrevettem, hogy a hónaljamból folyik le valami... az oldal az? akkor most nem került be a szervezetembe?

Tudni kell, hogy úgy szoktam csinálni, hogy : felkenyem, megvárom mig megszárad majd babahintőpor és ma volt az, hogy késöbb kamillás testápoló.

Összegezve a kérdés : normális az, hogy a testápoló felvitele után folyadék jött ki a hónaljamból?


2009. ápr. 11. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
én is hasznélom ,de nekem nem volt ilyen.ne kend be semmivel utánna,sztem az lehet a gond vele
2009. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt mondták nekem az orvosok hogy ezt jobb este használni... éjjel szépen hat, másnap pedig semmi gond.
2009. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem este lefekvés előtt kendd be az oldattal és utána ne kenj rá semmit. Én is ezt használom,csak nekem utána a hónaljam kivörösödik és iszonyatosan csíp :S ezzel mit lehet csinálni?
2009. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
utolsó válaszolónak: ritkábban használd, és vizes vattára vidd fel, a terület ahol használod az pedig legyen teljesen száraz. de főleg azzal tudod megelőzni a pirosodást hogy ritkábban használod. 2-3 naponta is elég lehet, neked kell kitapasztalni.
2009. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ja, és mégvalami: nem kell rá semmit se kenni, se hintőpor, se semmi. legalábbis én nem használok. maximum másnap reggel dezodort, de csak az illata miatt. és amit az előttem szólok is mondtak, lefekvés előtt használd.
2009. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!