Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a gyulladt...

Mit használjak a gyulladt pattanásokra?

Figyelt kérdés

használok lemosót, tonikot és krémet is, de azért néha jönnek ki pattanások

ezeket hogyan tudom leghamarabb eltüntetni vagy halványítani?

körömvirág krém jó?

használtam direkt ilyen leszárító ecsetelőket, de egyik se vált be :S


2011. aug. 11. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
na várom a válaszokat én is:)
2011. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem is voltak és énis mindent kiprőbltam..de inkább nem piszkáltam tovább a bőröm ezért vettem ilyet: [link]


ezzel minden este megmosom az arcom, de nem szabad nagyon rányoömni, és miután ezzel megcsiáltam bekenem egy piit zsírosabb arckrémmel, de abból csak nagyon kis mennyiséget kenek fel, és úgy vettem észre, hogy használ, perzse nem az első alaklom után de 2-3hét után láttam változást :)

én ezt ajánlom

2011. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem akarok lemosót váltani, a garniert meg ilyeneket már nem használom, amit most használok az jött be eddig legjobban, azért köszi :)
2011. aug. 11. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Zineryt segített, plusz az, hogy nem piszkálom egyáltalán az arcom.
2011. aug. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De azt csak orvos írhatja fel nem? :O

Egy -két pattanás miatt nem hiszem hogy kapok..

2011. aug. 11. 20:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Felírja simán a háziorvos is, nekem is felírta, nem kérdezett semmit, pedig nincs gáz a bőrömmel, csak a "nehéz napok" környékén szokott rajta pár szépség kijönni, azért írattam ki.
2011. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!