Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Hogyan szőrtelenítitek...

Lányok! Hogyan szőrtelenítitek az intim területet? A gát környéki szőrtől hogyan lehet megszabadulni? Miért van az, hogy ha borotvával, ha epilátorral csinálom, a bugyi vonalánál akkor is gyulladt, benőtt szőrtüszők keletkeznek?

Figyelt kérdés
A gátnál borotvával képtelenség, a krém, hát az veszélyes. Epilátorral merjem? A párom szereti az anális játékokat és hát muszáj erre is figyelmet szentelnem...
2009. ápr. 12. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
A kérdésem az, hogy TE szereted-e az anális játékokat? Mert ennek is kölcsönösnek kellene lennie... A "muszájból" nem erre következtetek.
2009. ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválom, de sohasem borotvahabbal. Zuhanyzásnál, amikor a tusfürdővel bekenem magam, akkor borotválkozom. Ha minden nap borotválod, odafigyelsz, hogy jó és ne tompa borotvát használj, akkor egy idő után a bőr hozzászokik és nem gyullad be többet.
2009. ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

én második

Szerintem a kérdező a muszájt a borotválásra értette. Én sem szeretném, ha a partnerem szőrösen látna, telemenne a szája szőrszálakkal.

2009. ápr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

még mindíg én

Azon kívül a borotvált felületek sokkal érzékenyebbek, nem fájdalomra, hanem érintésre. nem szeretném ezt sem nélkülözni.

2009. ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, a muszáj a szőrtelenítésre vonatkozott.

Leginkább az érdekelne, a gát szőrtelenítése hogyan oldható meg.

A szeméremdombot általában epilátorral szoktam, de tiszta folt vagyok (csak a combhajlatban, ahol a bugyi dörzsöli), nagyon csúnya. Fürdőrucit se merek igazán felvenni...

Az ajkakat nem szőrtelenítem, csak rövidre nyírom, mivel engem zavar a csupaszság és nem is merek nekiesni borotvával, krémmel meg veszélyes, epilátorral meg elviselhetetlen a fájdalom. Ott viszont ollóval megint csak lehetetlen...

2009. ápr. 12. 12:09
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a bikinivonalat epilátorral szoktam kiszedni, és a fazont is azzal szoktam megcsinálni. Az érzékenyebb területeket borotválni szoktam. (gát, szeméremajkak) Erre van egy fazonborotvám, mivel kicsi, majdnem akkorra mint egy nagyobb toll, ezért könnyen eltudom vele távolítani a szőrt azokról a helyekről, ahonnan borotvával képtelenség lenne.
2009. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

én második

Én sima borotvával csinálom az egészet (nekem csak elől marad egy kis csík, az összes többi lejön.)

Nem jelent gondot, soha nem vágtam meg maga, arra kell csak figyelni, hogy merre nő a szőr, milyen irányban borotváljam.

2009. ápr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
70%
Kérdésre kérdéssel: Minek? Vajon miért teremtette meg a Jó Isten a Nőket úgy, hogy a szeméremdombjukat szőr borítja? Éghajlatonként különböző a szőrösödés. Van olyan is, akinek nemcsak a tanga alól látszana ki. Az én időmben - 54 éves vagyok - az volt az erotikus (és erkölcstelennek sem számított), ha a fürdőruhából egy picit kikandikált. Én például 31 éve vagyok házas, de nem tudom, hogy hogy nézne ki a feleségem, ha nem ápolna magát. Az alsó lábszára selymességét és a szeméremdomb fazonra igazítását rábízza a kozmetikusra. Az Ő szőrzete háromszög formájú és csak a hüvelybementenél van kiigazítva. Szerencsére az annus-a síma, és 31 év után sincs igényünk az anális szexre.
2009. ápr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%

én második

Kérdésre kérdéssel: Minek ne?

A hajunkat is festjük és a férfiak se rohangálnak szakállasan. Én már 40 felett vagyok 20 éve a párommal együtt. Mindíg is borotváltam magam és ezitán is fogom. szeretem az anális szekszet, mint az orálist is, sőt egyéb játékokat is. 3 gyermekünk van a legnagyobb 14 éves.

Ne kérdőjelezd meg a jogom ehhez, engem sem foglalkoztat, hogy ti másképp látjátok helyesnek.

2009. ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én évek óta minden nap borotválom az egészet, a bőröm már megszokta (igaz naponta kell, de megéri ;))
2009. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!