Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a johnsons baby testápo...

Milyen a johnsons baby testápoló? (rózsaszin)

Figyelt kérdés
elég érzékeny a bőröm, egyik testápoló sem hatásos(garnier, nivea stb), egyedül a testvaj ért valamit(föleg télen amikor nagyon durván száraz) de azok túl drágák, ezért gondoltam kipróbálom ezt. Egyáltalán mennyibe kerül egy ilyen testápoló? megéri szerintetek?
2011. aug. 11. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
azt, hogy ezt a márkát nagyon nem ajánlják babáknak (tudom, vicces, mert nekik készült), mert teli van kőolajszármazékkal, úgyhogy magamra sem kenném.
2011. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előző hülyeségeket ír... Nekem is nagyon érzékeny bőröm van, ezt használom, igazából nem drágább, mint a felnőtteknek szánt társa. Amúgy nekem kicsi koromban is ezt használta anyukám és nem lett semmi bajom, pedig extra érzékeny, hófehér, száraz, ekcémára hajlamos bőröm van...

Amúgy meg a kőolaj=ásványolaj és teljesen természetesen keletkezik. És igen, a kozmetikai termékek egy jelentős része tartalmaz kőolaj származékot, olyat, mint a vazelin vagy a paraffin, amik ettől még nem egyenlőek azzal, hogy kenőolajjal kenegeted a tested és sem csecsemőre sem felnőttre nem károsak, sőt jót is tesznek. Vagy kedves előző: szerinted a gyógyszertári vazelin, ami tisztán kőolajszármazék az káros????

"A kőolaj (más néven ásványolaj) a Föld szilárd kérgében található természetes eredetű, élő szervezetek bomlásával, átalakulásával keletkezett ásványi termék"

Annyira szeretem, amikor nagyokosok szavakkal dobálóznak, de fogalmuk sincs, hogy azok valójában mit jelentenek. Ráadásul nem szégyellik, hogy már az ltalános iskolai kémiaórán se figyeltek.

Az ilyen kenjen csak növényi, nagyrészt citromsavat tartalmazó krémeket a bőrére, aztán nézegessen, meg is érdemli...

2011. aug. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek a második válaszolóval,én kozmetikus vagyok.Ugyanezt használom!!!A baba bőre sem érzékeny rá akkor a miénk hogy lenne?Nyugodtan használd.
2011. aug. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Használd nyugodtan, 6 hónapos kisbabánál is használom gyönyörű tőle a bőre és magamon is használom!Semmi bajunk tőle!
2011. aug. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!