Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik festékkel vagy színezőv...

Melyik festékkel vagy színezővel tudnám elérni ezt a hajszínt?

Figyelt kérdés

Jah és lenne még egy nagyon buta kérdésem,ami nem is igazán passzol ide,de azért megkérdezem,szóval az ember szemöldöke ugyanolyan színű,mint az eredeti hajszíne is? Nekem most be van festve a hajam,szóval nem tudom megállapítani.

Ilyen színt szeretnék nagyon:

[link]



[link]


Sajnos csak így tudom belinkelni.:S köszi előre is...


2011. aug. 11. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nekem például (eredeti) szőke a hajam és feketék a szemöldökeim. Remekül néz ki...:/ :(
2011. aug. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Óh... értem,én is csak azért kérdeztem,mert már egy ideje festem a hajam.Viszont mostanában nézegettem a szemöldökömet és arra jöttem rá,hogy tetszene ez a szín a hajamon is,de most nem tudom megállapítani,hogy annak mi pontosan az eredeti színe.Majd keresek régi képeket,hátha olyasmi,mert akkor nem is szenvedek többet a hajfestéssel.
2011. aug. 12. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!