Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes barna hajam 2...

Természetes barna hajam 2 hete szőkére lett festve. Nem igazán áll jól ezért szeretném ha megint barna lenne. Befesthetem színezővel vagy festékkel? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha két hete lett befestve akkor szerintem már belehet festetni újra.
2008. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Vajon be is fogja a barna festék?

2008. dec. 27. 17:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én fodrász vagyok és aztmondom hogy cska nyugodtan :) és festékkel fesd mivel a szöke haj hamar ledobja a sötétebb festékeket 2-3mosás és kivilágosodik a barna szoval sötétebbet is vehetsz.. és elvileg 4hétnek kéne eltelnie de nem mindig kell annyira félteni a hajad, a festés amugyis csak erösiti :) na meg egyrész tönkre teszi de egykét festés semmmi
2008. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ez nagyon jó hír!:-))
2008. dec. 27. 18:16
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
én inkább várnék 1 honapot:S de te tudod:)
2008. dec. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Én is úgy tudtam, hogy 1 hónapot minimum várni kell, ha nem akarod hogy a hajad tönkre menjen. Abból, hogy "nem igazán áll jól" én arra következtetek hogy elmegy az azért, nem vészes. Szerintem ki lehet bírni még egy kicsit, de ha nagyon sürgős akkor már ráfesthetsz.
2008. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
szerintem várj 1 honapot...
2008. dec. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a természetes szőke hajam lett barnára festeve évekkel ezelött. Nekem sem nagyon tetszett, egy hét után mentem és festettem vissza szőkére. Persze nem lett olyan mint az eredeti, de közelített... végül lenőtt... :-) Hosszú távon nem jó ha az ember két hetente festi a haját, ha rendszeresen fested illik megvárni a 4 hetet. Ha egyszer megteszed szerintem semmi baj nem lesz belőle. A fodrász hozzászóló nagyon korrekt választ adott.

2008. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Várok egy pár hetet!:-)

2008. dec. 28. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!