Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feküdt már valaki kés alá...

Feküdt már valaki kés alá szem környéki sötét karikák eltüntetése érdekében?

Figyelt kérdés
Már minden féle kencével probálkoztam.És már bele fáradtam.Nem tudok megbarátkozni vele..
2011. aug. 12. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

sminkeld ki magadat! oda ahol sötét a karika,tegyél világosabb színeket (én pl majdnem szinte fehéret teszek oda), egyáltalán nem üt el,és eltünteti a karikát. (egyébként ugyanezt egy jó korrektorral is meg lehet csinálni)

Nekem is ilyen és a smink teljesen eltünteti.. és olcsóbb is mint egy ilyen beavatkozás

2011. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem sötét barna nem csak a szemem alatt.A szemem körűl is.Minimálisan halványitják a kencék.Ha szolizok vagy napozok egy fokkal jobb.De a smink és a szoli is öregiti a bőrt.. A lényeg hogy már nagyon ki vagyok! :((
2011. aug. 12. 12:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat!!!!!!!
2011. aug. 16. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!