Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez így megfelelő lesz? -->Lent

Ez így megfelelő lesz? -->Lent

Figyelt kérdés

Egy újabb több kérdésből álló kérdéssel fordulok felétek.

Szóval.Szeptembertől új suli.Heti 2x akarom vasalni a hajam (régebben minden nap vasaltam).Tudtok olyan szert amitől ha egyszer kivasalom kb. 3 napig viszonylag egyenes?

Szeretnék még hajvédő sprayt venni amitől nem fog annyira szálkásodni a hajam.Melyik a legjobb fajta és Rossmanba kapható?Ha nem akkor milyen boltokba?

Zsíros haj ellen valami házi kotyvasztás?:)


Előre is köszi a válaszokat.

L/15


2011. aug. 12. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

én úgy szoktam,hogy megmosom a hajam szombaton,olyan samponnal ami segít,hogy egyenes legyen a haj,van ilyen az avonnál,megszárítom,ha nem megyek sehova akkor nem vasalom ki csak,hétfő reggel,ha megyek akkor miután megszáritottam és szerdáig nincs bajom vele,csak közbe a frufrum igazítom meg hajvasalóval. aztán szerdán úgyanígy megmosom és kivasalom.az avonnál szintén vannak olyan szerek,hajsprék,olajok amik jók a töredezett hajra,és nem is olyan drágák,nekem beváltak.

zsíros hajra nemtudok mit mondani,ha rászoktatod a hajad a sok mosásra akkor egyre jobban fog zsírosodni,énis 2 naponta mostam hajat,aztán most nyáron lesozktattam heti 2x-re.

14/L

2011. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Vasárnap és Szerdán szoktam hajat mosni.

Úgy tervezem,hogy vasárnap este megmosom,meghagyom,hogy szabadon hagy száradjon meg.Hétfő reggel kivasalom.Hétfőn tök egyenes,kedden kicsit.Szerdán meg úgyis összefogom mert zsíros lesz,de akkor is legyen egyenes.

Tudnál linket adni arról a samponról?:)

2011. aug. 12. 16:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is így próbálok tenni,hogy már csak 1x-2x vasalom a hajam egy héten.Vettem most rá egy ilyen hajsimító krémet: [link] Nekem segít benne,hogy ne menjen tőle olyan gyorsan ki az "egyenesség" és sokkal fényesebb,puhább,egészségesebb a hajam tőle és nem károsítja annyira a hajvasaló,mert az ellen is véd! :D
2011. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

15:52-es

Ilyet hol lehet kapni??Rossman?:D

2011. aug. 13. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
15:52-es vagyok :) Én a Tesco-ban vettem. :D
2011. aug. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mennyiért??
2011. aug. 14. 13:30
 7/7 anonim ***** válasza:
1210Ft-ért. :D
2011. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!