Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettem a hajam szőkére....

Befestettem a hajam szőkére. Hogy vegyem rá apát hogy ne festessük vissza?

Figyelt kérdés
na szóval befestettem ma a hajam, anya nem szólt semmit, de apa nem engedi... már eddig is kérdeztem hogy lehet e szőke hajam, vagy sem. mondta hogy nem. még a barnát se engedte meg, sőt a szinezést se. amugy eredetileg szőkésbarna volt a hajam. egy hete kb. befestettem a hajam hamvasszőkére, semmi nem látszódott belőle, igy fel se tünt apának. de ez nagyon feltünő :S nekem tetszik, anyának is, csak apa ilyen. mit mondjak neki hogy ezzel nem ártok a hajamnak? (tudom hogy igen, de nem baj...) amugy nem szőkitettem, csak ráfestettem a festéket. palette e20 volt. :D
2011. aug. 12. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 :D
2011. aug. 12. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
sehogy majd megbarátkozik vele.
2011. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérjél tőle 8-9 ezret fodrászra. Elég elrettentő. :)

Visszafesteni a hajat nem lehet, mivel a szőke ledobja a festéket, és az olcsó bolti vackokkal soha nem érsz el hasonlót se, mint az eredeti hajad. Arra nagyobb az esélyed, hogy zöldesbarna lesz, vagy sötétbarna. :D

Eredetileg sötétszőke, amúgy festett szőke hajam van, szóval jobban tudom, mint apukád. :D


Ezt a műveletet csak profi fodrászra bízhatod, és oda is vinni kell fényképet, milyen volt a hajad. De így is esélyesebb, hogy eztán azonos középszőkére festegetheted, mint az, hogy visszafordítható a dolog. :)


Esetleg egyezz ki vele, hogy se zöld, se kopasz nem akarsz lenni, úgyhogy ha nőtt a töve kb. 2centit, tetetsz bele szőke melírt a tövére, a hosszára meg hasonlót, mint az eredeti. Legközelebb ha nő kb. 3-5 centit, már csak kevés szőke melírt a tövére. Így idővel lenő a hajad.

Ha ügyesen megegyeztek a fodrásszal, vagy anyáddal, ha ő csinálja, évekig lehet melírozott szőke a hajad, és a lenövésed is kevésbé látszik. ;)

2011. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :DD na de én nem akarok barnát :D szóval maradok a "majd megbarátkozik vele"vel :D de ha mégse akkor megfogadom a tanácsod utolsó ;)
2011. aug. 12. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!