Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl gyorsan nő a hajam! Lehet...

Túl gyorsan nő a hajam! Lehet valahogy lassítani?

Figyelt kérdés

A hajam nagyon gyorsan nő, ez azért is zavar, mert festetem - nagyon korán megőszültem, azért is szükséges a festés. Viszont egy hónapban képes két centit nőni, ami szerintem kóros.

Van valami hajnövekedés lassító praktika?


2011. aug. 13. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
már épp fogalmaztam magamban a kérdést.. hogy add nekem a hajad.. de továbbolvastam hogy őszül. 14 évesen akkor mgése kérem:D
2011. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem. ha nem festetnéd, fel sem tűnne. Én direkt írom a naptárba, mikor voltam fodrásznál, de nekem is simán nő másfél centit egy hónap alatt.
2011. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:) Az eredeti hajszínem gesztenyebarna, és 24 éves korom óta csúnyán, egyenetlenül őszül.Elől szinte fehér, hátrább sötét a hajam. Közép szőkére festetem, imádom ezt a színt.A barna öregít, a vöröst nem kedvelem.


Azoktól kérdezné még, aki festeti a haját: hány hetente festitek újra? Mekkora lenövést engedtek meg?


Én általában 4 hetente festem, időnként 3 hetente, ami szerintem durva.


34/n

2011. aug. 13. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Áruld el, hogy csinálod, mert nekem pont a gyakori festés lehet a ludas, de alig nő. Cseppet se vigasztal, hogy ritkábban kell festeni, és nem látszik, hogy őszül.

:(


Kezdj el diétázni, és majd megoldódik a "gondod", de inkább örülj neki: az egészséges, gyorsan növő haj azt jelenti, hogy van miből építkeznie a hajadnak, jó a keringésed, jó a táplálkozásod, és semmilyen vitamin vagy nyomelem nem hiányzik a táplálkozásodból.

Sötétszőke hajszínezővel próbálj meg festeni, az az ősz szálakat befedi, a vége is egyenletes lesz, és ahogy kopik, kevésbé látszik a lenövés, elég havonta egyszer festeni.

2011. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked is? Jaj, nekem is olyan gyorsan nő a hajam...

Az eredeti színem sötét barna, és sötét szőkére van festve! 2 hét után látszik hogy nő le! Annyira csúnya már 2 hét után a haj tövem...:/

De nem lehet lassítani a haj növekedést...

2011. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!