Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet valahogy a genetikai...

Lehet valahogy a genetikai kopaszodást lassítani?

Figyelt kérdés

Igazából 2 kérdésem lenne!

Az első a fentebb vázolt kérdés.

Most vagyok 30 és már egyre jobban látszik a kopaszodás.

Sajnos ez örökletes,mert apám és nagyapám is kopaszok lettek elég fiatalon.

Viszont érdekes,hogy az öcséimet nem érinti ez a probléma!

Hajbeültetésről van infótok?

Pl:mennyibe kerül?

A 2.kérdésem:

Nagyon zsírosodik a hajam!

Ami még van.

Gyakorlatilag már minden másnap hajat kell mosnom!

Van olyan sampon vagy készítmény,amelyik segít a haj zsírosodása ellen?

Köszi!


2010. dec. 28. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Hazsnálj bánfit. Anyám barátnőjének a féje is ezzel küszködött és nagyon szépen visszahozta neki a haját. Persze nem lett olyan dús mintha 16 éves lenne, de nem látszik, h kopasz legalább.Amúgy ő olyan 50 év körül van. És elég szép lett neki. Szntem próbáld ki. nekem is hullott a hajam, pedig csak 17 éves vagyok, de amióta használom nem hullik, és sokkal dúsabb. Kb 2-3 hónap mire a haj reagál a szeszre, mert ugye kell egy kis hatóidő, de megéri. És nem zsírosít.

Hajbeültetést nem ajánlom, de te tudod. :)

Boldog Új Évet neked :P

2010. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a zsírosodás ellen azt tudod tenni, hogy fokozatosan csökkented a hajmosásokat. Ha a hajad megszokja, hogy minden nap le mosod a "zsírt", amit termel, akkor egyre jobban, többet fog előállítani. Namármost, hogyha megszokja, hogy nem mosod le olyan gyakran, akkor kevesebbet fog termelni. Csökkencsd először (hogyha most minden nap mosod) heti 6 alkalomra, majd hetin 5 alkalomra, majd heti 4..stbstb míg a végén aljutsz a heti egy alkalomra (ami egészséges és ajánlott).
2010. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!