Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik gél jobb a pattanásos...

Melyik gél jobb a pattanásos hegek eltüntetésére? (arc)

Figyelt kérdés

Cicaplast

[link]

vagy

CONTRACTUBEX gél

[link]


és azt is hogy miért létszives vagy kinek melyik vált be


2011. aug. 14. 01:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nagyon idegenkedek a gyógyszerektől és a patikában kapható kenőcsöktől. Nem csak külsőleg kell kezelni a pattanásokat, hanem nagyon fontos a belső kezelés is.

Mennyire vagy pattanásos? Feltételezem az arcod? Hány éves vagy? Csak azért kérdezem, mert ha még a tinédzser korban vagy, akkor lehet tini patiaid vannak.

Én szívsebben ajánlom a natúr természetes kozmetikumokat és mellette a problémamegoldó kozmetikai kezeléseket.

Nagyon jók az ilcsi termékek

www.ilcsi.com

És van egy nagyon jó kozmetikai kezelés a gyümölcssavas arckezelés csak ilcsivel, ami ezer egy bőrproblémára nyújt megoldást. Én már csak tudom, nekem nagyon szépen rendbe tette az arcomat. Csúnya májfoltos volt, és gyönyörűen elhalványította, mellette meg használtam/használom a ilcsi kozmetikumokat.


Itt olvashatsz a gyümölcssavas kúráról


[link]


[link]


Ne haragudj, nem a kérdésedre válaszoltam. Én csak azért ajánlottam ezt, mert tapasztaltam és tudom. Hidd el fűben, fában van az orvosság. És nem mindig a gyógyszerek és a patikában kapható termékek nyújtanak megoldást vagy az a legjobb, mindig keresni kell olyan megoldásokat, aminek lehetőleg természetes. És én biztos vagyok abban, hogy többet érsz egy olyan termékkel, amiben csak természetes gyógynövények vannak benne, mert szintetikus adalékokból készült kenőcs.

2011. aug. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsi, csak most látom neked a pattanás utáni hegeket szeretnéd eltüntetni. Akkor mindenképpen az ilcsi mély hámlasztó azaz a gyümölcssavas kezelést ajánlom.

Nagyon eredményesen lehet vele a hegeket kezelni, szépen elsimítja, de ehhez idő kell és türelem. Nem megy semmi sem egyik pillanatról a másikra.

2011. aug. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!