Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire gáz ha fiatalon őszülök?

Mennyire gáz ha fiatalon őszülök?

Figyelt kérdés
még csak 16 éves srác vagyok és észrevettem hogy vannak ősz hajszálaim. nagyon gáz?:/
2011. aug. 14. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
uristen full gáz vagy -.-
2011. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz
2011. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem gáz, sokkalinkább szívás. szerezz a hajaddal megegyezőszínű hajfestéket és próbáld vele havonta- kéthavonta festeni a hajad.
2011. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm is őszül 18 évesen kicsit. Azt mondja a stressz miatt, de szerintem amúgy is ilyen lenne. xD
2011. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy 16 évesen! Mellesleg: Szerintem nagyon szexi egy férfin egy-két ősz hajszál :)
2011. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, bár én nő vagyok, és nem ciki, ha festem a hajam.

Szintén 16 éves korom óta őszülök, ma már olyan a hajam, mint egy nagymamának. Csak az zavar, hogy nem egyenletesen ősz, ezért egyelőre festem. Ha szép, egységes szürkés lenne az egész, biztosan nem festeném.

És nagyon lexarom, ha valakinek nem tetszik. :DDD

2011. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!